SCRH8D43-100
5S-SCRH8D43-100
SCRH8D43-100
FIXED IND 10UH 3.6A 36 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH8D43 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.6A |
| Q @ Freq: | 3.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 36 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.327"" W (8.30mm x 8.30mm)","0.185"" (4.70mm)" |