SCRH8D28-7R3
5S-SCRH8D28-7R3
SCRH8D28-7R3
FIXED IND 7.3UH 2.8A 39 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH8D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 7.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.8A |
| Q @ Freq: | 2.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 39 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.327"" W (8.30mm x 8.30mm)","0.126"" (3.20mm)" |