SCRH8D28-680
5S-SCRH8D28-680
SCRH8D28-680
FIXED IND 68UH 950MA 286 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH8D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 950mA |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 286 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.327"" W (8.30mm x 8.30mm)","0.126"" (3.20mm)" |