SCRH74-220
5S-SCRH74-220
SCRH74-220
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH74 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.23A |
| Q @ Freq: | 1.23A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 110 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.307"" W (7.80mm x 7.80mm)","0.177"" (4.50mm)" |