SCRH74-150
5S-SCRH74-150
SCRH74-150
FIXED IND 15UH 1.47A 81 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH74 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.47A |
| Q @ Freq: | 1.47A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 81 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.307"" W (7.80mm x 7.80mm)","0.177"" (4.50mm)" |