SCRH73B-561
5S-SCRH73B-561
SCRH73B-561
FIXED IND 560UH 220MA 4.67 OHM
Product Description
| Series: | SCRH73B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 220mA |
| Q @ Freq: | 220mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.67 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.307"" W (7.80mm x 7.80mm)","0.138"" (3.50mm)" |