SCRH73B-102
5S-SCRH73B-102
SCRH73B-102
FIXED IND 1MH 160MA 9.44 OHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH73B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 160mA |
| Q @ Freq: | 160mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 9.44 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.307"" W (7.80mm x 7.80mm)","0.138"" (3.50mm)" |