SCRH6D38-6R2
5S-SCRH6D38-6R2
SCRH6D38-6R2
FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 6.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.5A |
| Q @ Freq: | 2.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 27 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.157"" (4.00mm)" |