SCRH6D38-390
5S-SCRH6D38-390
SCRH6D38-390
FIXED IND 39UH 1A 138 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH6D38 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 138 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.157"" (4.00mm)" |