SCRH6D28-8R6
5S-SCRH6D28-8R6
SCRH6D28-8R6
FIXED IND 8.6UH 1.85A 58 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH6D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 8.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.85A |
| Q @ Freq: | 1.85A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 58 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |