SCRH6D28-820
5S-SCRH6D28-820
SCRH6D28-820
FIXED IND 82UH 600MA 390 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH6D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 600mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 390 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |