SCRH64B-471
5S-SCRH64B-471
SCRH64B-471
FIXED IND 470UH 380MA 3.93 OHM
Product Description
| Series: | SCRH64B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 380mA |
| Q @ Freq: | 200mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.93 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.205"" (5.20mm)" |