SCRH64B-270
5S-SCRH64B-270
SCRH64B-270
FIXED IND 27UH 820MA 300 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH64B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 27|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 820mA |
| Q @ Freq: | 820mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 300 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.205"" (5.20mm)" |