SCRH64B-221
5S-SCRH64B-221
SCRH64B-221
FIXED IND 220UH 290MA 2.08 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 290mA |
| Q @ Freq: | 290mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.08 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.205"" (5.20mm)" |