SCRH64B-150
5S-SCRH64B-150
SCRH64B-150
FIXED IND 15UH 1.11A 180 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.11A |
| Q @ Freq: | 1.11A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 180 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.205"" (5.20mm)" |