SCRH64B-120
5S-SCRH64B-120
SCRH64B-120
FIXED IND 12UH 1.22A 130 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH64B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.22A |
| Q @ Freq: | 1.22A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 130 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.205"" (5.20mm)" |