SCRH64-561
5S-SCRH64-561
SCRH64-561
FIXED IND 560UH 360MA 5.43 OHM
Product Description
| Series: | SCRH64 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 360mA |
| Q @ Freq: | 180mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.43 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.280"" L x 0.256"" W (7.10mm x 6.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |