SCRH64-150
5S-SCRH64-150
SCRH64-150
FIXED IND 15UH 1.62A 180 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH64 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.62A |
| Q @ Freq: | 1.11A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 180 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.280"" L x 0.256"" W (7.10mm x 6.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |