SCRH64-121
5S-SCRH64-121
SCRH64-121
FIXED IND 120UH 570MA 1.15 OHM
Product Description
| Series: | SCRH64 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 570mA |
| Q @ Freq: | 380mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.15 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.280"" L x 0.256"" W (7.10mm x 6.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |