SCRH62B-330
5S-SCRH62B-330
SCRH62B-330
FIXED IND 33UH 840MA 450 MOHM
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):840mA
Q @ Freq:590mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:450 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.252"" W (6.50mm x 6.40mm)","0.126"" (3.20mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated