SCRH5D28R-560
5S-SCRH5D28R-560
SCRH5D28R-560
FIXED IND 56UH 1.03A 305 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.03A |
| Q @ Freq: | 550mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 305 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |