SCRH5D28R-390
5S-SCRH5D28R-390
SCRH5D28R-390
FIXED IND 39UH 1.21A 209.5 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.21A |
| Q @ Freq: | 680mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 209.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |