SCRH5D28R-330
5S-SCRH5D28R-330
SCRH5D28R-330
FIXED IND 33UH 1.35A 182.5 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH5D28R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.35A |
| Q @ Freq: | 760mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 182.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.244"" W (6.30mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |