SCRH5D28-220
5S-SCRH5D28-220
SCRH5D28-220
FIXED IND 22UH 1.7A 122 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH5D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.7A |
| Q @ Freq: | 860mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 122 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |