SCRH5D28-121
5S-SCRH5D28-121
SCRH5D28-121
FIXED IND 120UH 750MA 850 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH5D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | 310mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 850 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |