SCRH5D18-150
5S-SCRH5D18-150
SCRH5D18-150
FIXED IND 15UH 1.34A 196 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH5D18 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.34A |
| Q @ Freq: | 970mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 196 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |