SCRH4D28-8R2
5S-SCRH4D28-8R2
SCRH4D28-8R2
FIXED IND 8.2UH 1.77A 117 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 8.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.77A |
| Q @ Freq: | 1.04A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 117 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |