SCRH4D28-3R9
5S-SCRH4D28-3R9
SCRH4D28-3R9
FIXED IND 3.9UH 2.61A 64.8 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.61A |
| Q @ Freq: | 1.44A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 64.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |