SCRH4D28-270
5S-SCRH4D28-270
SCRH4D28-270
FIXED IND 27UH 1.05A 261 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH4D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 27|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.05A |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 261 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |