SCRH4D28-151
5S-SCRH4D28-151
SCRH4D28-151
FIXED IND 150UH 460MA 1.35 OHM
Product Description
| Series: | SCRH4D28 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 460mA |
| Q @ Freq: | 240mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.35 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |