SCRH4D18-6R8
5S-SCRH4D18-6R8
SCRH4D18-6R8
FIXED IND 6.8UH 1.28A 170 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH4D18 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.28A |
| Q @ Freq: | 760mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 170 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |