SCRH4D18-100
5S-SCRH4D18-100
SCRH4D18-100
FIXED IND 10UH 1.08A 200 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH4D18 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.08A |
| Q @ Freq: | 610mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 200 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |