SCRH4D14R-5R6
5S-SCRH4D14R-5R6
SCRH4D14R-5R6
FIXED IND 5.6UH 1.1A 186 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH4D14R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 186 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.059"" (1.50mm)" |