SCRH4D14R-470
5S-SCRH4D14R-470
SCRH4D14R-470
FIXED IND 47UH 390MA 1.65 OHM
Product Description
| Series: | SCRH4D14R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 390mA |
| Q @ Freq: | 220mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.65 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.059"" (1.50mm)" |