SCRH4D14R-270
5S-SCRH4D14R-270
SCRH4D14R-270
FIXED IND 27UH 520MA 920 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH4D14R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 27|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 520mA |
| Q @ Freq: | 250mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 920 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.059"" (1.50mm)" |