SCRH3D16-680
5S-SCRH3D16-680
SCRH3D16-680
FIXED IND 68UH 440MA 1.28 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 440mA |
| Q @ Freq: | 200mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.28 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.071"" (1.80mm)" |