SCRH3D16-220
5S-SCRH3D16-220
SCRH3D16-220
FIXED IND 22UH 780MA 430 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 780mA |
| Q @ Freq: | 400mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 430 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.071"" (1.80mm)" |