SCRH3D16-100
5S-SCRH3D16-100
SCRH3D16-100
FIXED IND 10UH 1.08A 210 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH3D16 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.08A |
| Q @ Freq: | 550mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 210 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.161"" W (4.10mm x 4.10mm)","0.071"" (1.80mm)" |