SCRH2D18-220
5S-SCRH2D18-220
SCRH2D18-220
FIXED IND 22UH 730MA 382 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH2D18 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 730mA |
| Q @ Freq: | 260mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 382 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.079"" (2.00mm)" |