SCRH2D14-5R6
5S-SCRH2D14-5R6
SCRH2D14-5R6
FIXED IND 5.6UH 840MA 222 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH2D14 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 840mA |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 222 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.061"" (1.55mm)" |