SCRH2D11-180
5S-SCRH2D11-180
SCRH2D11-180
FIXED IND 18UH 500MA 691 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH2D11 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | 230mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 691 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.051"" (1.30mm)" |