SCRH127/LD-330
5S-SCRH127/LD-330
SCRH127/LD-330
FIXED IND 33UH 3.67A 53.3 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH127/LD |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.67A |
| Q @ Freq: | 3.9A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 53.3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |