SCRH127/LD-180
5S-SCRH127/LD-180
SCRH127/LD-180
FIXED IND 18UH 5.04A 28 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH127/LD |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.04A |
| Q @ Freq: | 5.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 28 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |