SCRH127B-390
5S-SCRH127B-390
SCRH127B-390
FIXED IND 39UH 2.91A 72.9 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH127B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.91A |
| Q @ Freq: | 2.75A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 72.9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |