SCRH127B-221
5S-SCRH127B-221
SCRH127B-221
FIXED IND 220UH 1.44A 390 MOHM
Product Description
Series:SCRH127B
Function:-
Type:-
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.44A
Q @ Freq:1.16A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated