SCRH127B-151
5S-SCRH127B-151
SCRH127B-151
FIXED IND 150UH 1.6A 280 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH127B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.6A |
| Q @ Freq: | 1.42A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 280 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |