SCRH127-7R6
5S-SCRH127-7R6
SCRH127-7R6
FIXED IND 7.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH127 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 7.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 6.3A |
| Q @ Freq: | 5.9A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 20 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |