SCRH127-561
5S-SCRH127-561
SCRH127-561
FIXED IND 560UH 830MA 1.07 OHM
Product Description
| Series: | SCRH127 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 830mA |
| Q @ Freq: | 730mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.07 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |