SCRH127-331
5S-SCRH127-331
SCRH127-331
FIXED IND 330UH 1.22A 640 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH127 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.22A |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 640 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.315"" (8.00mm)" |