SCRH125B-391
5S-SCRH125B-391
SCRH125B-391
FIXED IND 390UH 930MA 690 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH125B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 390|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 930mA |
| Q @ Freq: | 650mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 690 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.244"" (6.20mm)" |